Reklam
Blogtr.org

instagram soru sorma özelliği Detayları Belli Oldu

instagram soru sorma özelliği Detayları Belli Oldu
Reklam

İnstagram, son güncellemelerle getirdiği anket ve soru sorma özelliklerine bir yenisini ekliyor.  instagram soru sorma özelliği sizler için inceledik.
Instagram’ın ilk günden şimdiye geçirdiği evrim son derece şaşırtıcı. Önce bir fotoğraf paylaşım platformunda devasa bir sosyal medya ağına dönüşen uygulama, sonrasında da yüzlerce yenilikle gelişip değişmeye devam etti. Geçtiğimiz aylarda eklenen anket ve soru sorma özellikleri ile IGTV’nin ardından uygulamanın ses getirecek yeni özelliği de geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı.

İnstagram özgün soru sorma eklentisi

İnstagram özgün soru sorma eklentisi


Önceden eklenen soru sorma özelliğinde, cevap için soruyu yönelten kişinin oluşturduğu kalıplar kullanılıyordu. Yeni özellik sayesinde artık herkes sorulara kendi özgün mesajını yazabilecek.
Verilen cevaplar ise sadece hesap sahibi tarafından görüntülenebilecek.
Instagram, bir süre önce hikayelere müzik ekleme ve görüntülü konuşma özelliğini uygulamaya dahil etmişti.

İnstagram Soru Sorma Özelliği

Bu yeni özellikle ilgili en çok merak edilen konuysa cevapların anonim olup olmayacağıydı. Yeni gelen bilgilere göre cevapları veren kişilerin kimliği soruyu yönelten kişi tarafından görülebilecek ve kişi isterse gelen yanıtları farklı bir hikaye olarak yayınlayabilecek. Ancak yayınlanan hikayede cevaplayan kişinin fotoğrafı ve bilgileri görülmeyecek.
Yeni güncellemeyle birlikte Hikayeler üzerinden takipçilerinize soru sorabileceksiniz. Takipçileriniz de cevapları istedikleri kadar uzun tutabilecek.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/blogtror/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ