Reklam
Blogtr

2020 Kpss Ne Zaman Yapılacak ?

2020 Kpss  Ne Zaman Yapılacak ?
Reklam
2020 KPSS ne zaman yapılacak ?

2020 Kpss ne zaman sorusu sınava girecekler tarafından merak ediliyor. Devlet dairesinde çalışmak isteyen kişiler Kpss’ye girmek için gün bekliyor. 2020 Kpss ne zaman yapılacak, günü açıklandı mı ? sorularının cevabı haberimizde.

2020 Kpss Ne Zaman Yapılacak ?

2020 Kpss ne zaman ? sorusunun cevabı halen araştırılmaya devam ediliyor. Adaylar 2020 Kpss nin yapılacağı günü dört gözle bekliyor. Ösym tarafından yapılan Kpss’ ye lise mezunları, ön lisans mezunları ve lisans mezunları girebiliyor.

2020 Kpss tarihi henüz ÖSYM tarafından yayınlanmadı. Ösym 2019 Kpss tarihini 9 Kasım 2018 de yayınlamıştı. 2020 Kpss tarihi yayınlanır yayınlanmaz haberini blogtr.org adresimizden öğrenebilirsiniz.

Kpss Başvurusu Nasıl Yapılacak ?

Başvuru işlemleri, başvuru merkezlerinden şahsen yapılması zorunludur. Belirlenen tarihlerde Ösym’nin belirlediği başvuru merkezlerinde yapılacaktır. Başvuru merkezleri için www.osym.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İnternet üzerinden başvuru hakkı bulunan adaylar belirtilen süre içerisinde Ösym’nin Aday İşlemleri sistemine ais.osym.gov.tr Tc kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak başvurularını yapabilirler. Daha sonra belirlenen sınav ücretini yatırarak başvuru işlemini tamamlamış olurlar. Son başvuru tarihi belirlenen günün son günü saat 23:59′ a kadardır.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ